Powołanie Podkarpackiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2026–2029
przez A.Laska

29 maja 2026 r. w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej odbyło się uroczyste powołanie Podkarpackiego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej na lata 2026–2029. W gronie osób powołanych do prac Komitetu znaleźli się również przedstawiciele związani z PSONI Koło w Jarosławiu:
Krzysztof Buryło – Dyrektor BOP,
Wiesław Grenda – kierownik ZAZ, przedstawiciel PZOZAZ Rzeszów.

Podkarpacki Komitet Rozwoju Ekonomii Społecznej jest ciałem opiniodawczo-doradczym wspierającym rozwój ekonomii społecznej w regionie.Jego zadaniem jest m.in. budowanie współpracy pomiędzy samorządami, instytucjami oraz organizacjami społecznymi, a także wypracowywanie rozwiązań służących aktywizacji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy owocnej współpracy oraz wielu wartościowych inicjatyw na rzecz rozwoju ekonomii społecznej!